Private Sale
Maurer Dóra (1937-) Mennyiségtábla, 1972
7

Maurer Dóra (1937-)

Mennyiségtábla, 1972

Rongy, ceruza, akvarell, tus, fa, 90,5x62 cm
Jelezve hátoldalon: Mennyiségtábla 1/3 "96 példány ugyanaz, nem ugyanúgy + 4-nek a képe) 1972, Maurer