Az utolsó aukció megmaradt tételei 13 tétel

Csáji Attila

Part, IV., 1971

Olaj, műanyag applikáció, farost

Gábor Áron

Egyszemélyben, 1987

Olaj, akril, ezüstspray, farost

Gellér B. István

Azonosítás - Marc Chagall A hegedűs 1926 művéhez, 1976

Akvarell, tus, ceruza, kollázs, karton

Gellér B. István

Égfestés - How to paint the sky, 1973

fotó, tus, filctoll, papír

Halász Károly

Struktúra, 1981-82 körül

Olaj, vászon

Haraszty István

Mechanikus pásztoróra, 2002

Tempera, plexi, fém, falemez

Károlyi Zsigmond

Műterem kipakolás, 1976

Zselatinos ezüstnagyítás, 24 db vintage fotó

Kismányoky Károly

Korszakváltás I, II, III (Grafika-, Festmény-, Szobor égetés)

Zselatinos ezüstnagyítás papíron, vintage fotó

Konkoly Gyula

Zsuzsanna pipacsok között

Akril, vászon

Orbán Attila

Grate figure, 1997

Akril, vászon

Paizs László

Bőrös kép, 1967

Bőr, szegecs, festék, farostlemez

Szemadám György

Ott és akkor…?

Olaj, homok, farost

Szemethy Imre

Bivalyfürdő, 1993-1996

Tus, színesceruza, grafit, karton