72. Tavaszi aukció
Rozsda Endre szürnaturalizmus magyarok francia emigrációban
62

Rozsda Endre (1913-1999)

8 1/2 HR / Nyolc és fél óra / Huit Heures et Demi, 1987-89

Olaj, vászon, 55 x 38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

31

Rozsda Endre (1913-1999)

Akrobaták, 1934

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft