30. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) A bolond és a katona, 1909-1911 között
246

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A bolond és a katona, 1909-1911 között

Olaj, papírlemez, 33x25 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Firenze, Jelezve jobbra lent: A bolond és a katona
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Dr. György Ernő, majd családjának tulajdonábanKIÁLLÍTVA:-Gulácsy Lajos emlékkiállítás, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1966. május 8–június 26.-A varázsló kertje. Gulácsy Lajos gyűjteményes kiállítás

93

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Don Quijote

Kikiáltási ár: 950 000 Ft