12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Mácsai István realizmus kortárs aukció
3

Mácsai István (1922-2005)

A csirke, 1960

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai 60
Jelezve hátoldalon: Mácsai István A csirke 1960 80x60 cm
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

PÁRDARABJA KIÁLLÍTVA:
¦ Elmozdul a fal. Kiscelli Múzeum, 2022. december 9. − 2023. április 2.