2. aukció
Csók István (1865-1961) A darázsi plébánián, 1909
28

Csók István (1865-1961)

A darázsi plébánián, 1909

Olaj, vászon, 80x94 cm
Jelezve jobbra lent: Csók Darázs 909
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

115

Csók István (1865-1961)

Sokác lányka

Kikiáltási ár: 300 000 Ft