6. aukció
Telepy Károly (1828-1906) A diósgyőri vár, 1880
25

Telepy Károly (1828-1906)

A diósgyőri vár, 1880

Olaj, vászon, 68x95 cm
Jelezve jobbra lent: T.K. Diósgyőr 880.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Az Ernst-Múzeum aukciói. XII. 1920. október. Katalógusszám 530.

110

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
111

Telepy Károly (1828-1906)

Csónak a tavon, 1898

Kikiáltási ár: 900 000 Ft