72. Tavaszi aukció
Tibor Ernő Nagyvárad városkép
9

Tibor Ernő (1885-1945)

A Bémer tér Nagyváradon

Olaj, vászon, 64 x 81 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft