Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) A fényes konyha akkor is meleg, ha csak mikrózom az instant kaját, 2020
9

Radák Eszter (1971-)

A fényes konyha akkor is meleg, ha csak mikrózom az instant kaját, 2020

Olaj, vászon, 120 x 80 cm

ELADVA