4. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A festő virágoskertje, 1948
49

Ziffer Sándor (1880-1962)

A festő virágoskertje, 1948

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1948
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

37

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyíló rózsák

Kikiáltási ár: 350 000 Ft