24. aukció
Kondor Béla (1931-1972) A forradalom kis angyala, 1959
88

Kondor Béla (1931-1972)

A forradalom kis angyala, 1959

Olaj, vászon, 70x43 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 1959/19.

Proveniencia: Kaunitz András gyűjteményéből

Kiállítás: Kondor Béla kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1965. augusztus–szeptember.