72. Tavaszi aukció
Zádor István Isztambul városkép
41

Zádor István (1882-1963)

A Galata híd Konstantinápolyban, 1916

Olaj, papírlemez, 34 x 26,5 cm
Jelezve balra lent: Zádor István Konstantinápoly 1916 II
Hátoldalon felirat: Die Galata Brücke in Konstantinapol
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft