71. Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) A geszti kastély kertjében, 1912 körül
94

Rippl-Rónai József (1861-1927)

A geszti kastély kertjében, 1912 körül

Olaj, papírlemez, 70 x 100 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 160 000 000 Ft
Becsérték: 300 000 000 - 400 000 000 Ft