7. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) A győztes Ámor, 1893
114

Benczúr Gyula (1844-1920)

A győztes Ámor, 1893

Olaj, vászon, 95,5x64 cm
Jelezve balra lent: Benczúr Gyula 1893
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft