57. aukció
Csók István (1865-1961) A homokban (Parton napozók), 1916
28

Csók István (1865-1961)

A homokban (Parton napozók), 1916

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.aliga 1916
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ BÁV 58. aukció, 26. tétel Kiállítva és reprodukálva: ‣ Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által 1916/17-ban a városligeti Szépművészeti Múzeumban rendezett Téli Tárlat, Műcsarnok, Budapest, 1916. kata

194

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft