3. aukció
Lotz Károly (1833-1904) A juhász családja
8

Lotz Károly (1833-1904)

A juhász családja

Olaj, vászon, 20,5x30 cm
Jelzve jobbra lent: Lotz
Kikiáltási ár: 300 000 Ft