Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) A karácsonyfáknak mióta nincs illatuk? 2018
11

Radák Eszter (1971-)

A karácsonyfáknak mióta nincs illatuk? 2018

Olaj, vászon, 100 x 120 cm