25. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) A kecskeméti művésztelep parkjában, 1911 körül
114

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

A kecskeméti művésztelep parkjában, 1911 körül

Olaj, vászon, 89x79 cm
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft

Kiállítva: Európai művésztelepek: Nagybánya. MűvészetMalom, Szentendre, 2005. október 1. – 2006. január 15. katalógus: 85.

Reprodukálva: • Magyar Művészeti Fórum, 2000. február, III. évf. 1. sz. 11. • Art-press, 2007. V. évfolyam 1. szám

85

Városrészlet, 1921

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
164

Korcsolyázók, 1931

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
168

Idill

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft