21. aukció
Kondor Béla (1931-1972) A két kerub, 1972
95

Kondor Béla (1931-1972)

A két kerub, 1972

Olaj, színes ceruza, farost, 40x20 cm
Jelezve jobbra lent: K.B., jelezve balra lent: EZ. 10. 9
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft