3. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) A kis bámészkodó, 1872 körül
13

Munkácsy Mihály (1844-1900)

A kis bámészkodó, 1872 körül

Olaj, fa, 42x31,5 cm
Jelezve balra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft