25. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) A kis bámészkodó
126

Munkácsy Mihály (1844-1900)

A kis bámészkodó

Olaj, fa, 42x31,5 cm
Jelezve balra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft