62. aukció
Anna Margit (1913-1991) A kis Jorick, 1978
179

Anna Margit (1913-1991)

A kis Jorick, 1978

Olaj, vászon, 45,5x35 cm
Jelezve balra lent: Anna M.; Jelezve hátoldalon: A kis Jorick 1978
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft