24. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) A kis kiváncsi
85

Neogrády Antal (1861-1942)

A kis kiváncsi

Olaj, papír, 90x140,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A
Kikiáltási ár: 950 000 Ft