10. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A Morgó völgyében, 1926.
49

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Morgó völgyében, 1926.

Olaj, vászon, 99x115 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1926
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Kiállítva: Ernst Múzeum, 1927. február, Csoportkiállítás LXXXVIII., 77. kép

Reprodukálva: Borghida István: Ziffer Sándor, Kriterion Könyvkiadó, Bukarest, 1980. 42. kép

48

Ziffer Sándor (1880-1962)

Orgonavirágzás

Kikiáltási ár: 300 000 Ft