42. Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) A mulatt férfi és a szoborfehér asszony (A mulatt férfi és a szoborfehér nő), 1912 körül
71

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A mulatt férfi és a szoborfehér asszony (A mulatt férfi és a szoborfehér nő), 1912 körül

Olaj, vászon, 67x47 cm
Jelezve balra lent: L. Gulácsy
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 100 000 000 Ft

Aukcionálva: •Virág Judit Galéria 31. aukció, 51. tétel Kiállítva: •Gulácsy Lajos kiállítása. Rónai Dénes Szalonja, Budapest, 1912. (katalógus nélkül) •Gulácsy Lajos gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Bud