11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lossonczy Tamás (1904-2009) A Nagy célpont, 1973
7

Lossonczy Tamás (1904-2009)

A Nagy célpont, 1973

Olaj, vászon, 95,5 x 195 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1973
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1972/73
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ Lossonczy Tamás kiállítása. Körmendi Galéria, Budapest, 2014. augusztus 11. – 28.
Kiállítva és reprodukálva:
¦ Lossonczy Tamás kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 2005. október 5. – november 13.
¦ Sinkovits Péter: Támadás a horizonton. Lossonczy Tamás: A nagy célpont. In: Új Művészet 2001/12., 4.

23

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Rezgések, 1972

Kikiáltási ár: 300 000 Ft