63. aukció
Ámos Imre (1907-1944) A nagykállói temetőben
182

Ámos Imre (1907-1944)

A nagykállói temetőben

Tempera, tus, akvarell, papír kartonon, 31x24 cm
Jelezve balra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Kőbányai János: Az apokalipszis festője. Ámos Imre. Múlt és Jövő, Budapest, 2005., színes képek: 7.