41. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) A nagymama köszöntése  (Az alvó nagyanyó), 1890
67

Rippl-Rónai József (1861-1927)

A nagymama köszöntése (Az alvó nagyanyó), 1890

Olaj, vászon, 105x146 cm
Jelezve jobbra lent: Rippl-Rónai Paris 890, Jelezve hátoldalon: R.R.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

104

Lazarine

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft