69. Tavaszi Aukció
Kmetty János (1889-1975) A Nyári kaszinó épülete Kecskeméten, 1913 körül
98

Kmetty János (1889-1975)

A Nyári kaszinó épülete Kecskeméten, 1913 körül

Olaj, vászon, 49,5 x 38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty (töredékes)
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

77

Kmetty János (1889-1975)

Cigarettázó nő

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
185

Kmetty János (1889-1975)

Műterem részlet

Kikiáltási ár: 850 000 Ft