70. Őszi Aukció
Vaszary János San Domenico Hotel kertrészlet Szicília Olaszország
50

A San Domenico Hotel kertje Taorminában, 1936

Olaj, vászon, 62 x 84 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
Becsérték: 70 000 000 - 100 000 000 Ft

7

Kislány portré, 1929

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
15

Karosszékben ülő hölgy

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
17

Firenzei nő, 1911

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
75

Hátakt

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
167

Tükröződés

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
172

Női portré

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft