4. aukció
Ács Ferenc (1876-1949) A segesvári piac
42

Ács Ferenc (1876-1949)

A segesvári piac

Olaj, karton, 47,5x67 cm
Jelezve balra lent: Ács
Kikiáltási ár: 120 000 Ft