14. aukció
Schadl János (1892-1944) A tatai Töpörke malom, 1928
33

Schadl János (1892-1944)

A tatai Töpörke malom, 1928

Olaj, vászon, 100x86 cm
Jelezve balra lent: S.J. 928
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

188

Schadl János (1892-1944)

Óváros, 1912

Kikiáltási ár: 700 000 Ft