54. aukció
Molnár József (1821-1899) A villám, 1860
157

Molnár József (1821-1899)

A villám, 1860

Olaj, vászon, 133x116,5 cm
Jelezve balra lent: Molnár J. 1860
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 21. árverés, 173. tétel KIÁLLÍTVA:‣ Pesti Műegylet kiállítása, 1861. február – március, katalógus: 37. KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ A magyar festészet rejtőzködő csodái I. – Válogatás magyar magángy

70

Molnár József (1821-1899)

Délidő

Kikiáltási ár: 950 000 Ft