68. Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A Zazar-part Nagybányán, 1926
20

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Zazar-part Nagybányán, 1926

Olaj, vászon, 65 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1926
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

130

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya nyáron, 1946

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft