71. Aukció
Szőnyi István (1894-1960) A zebegényi Dunakanyar
42

Szőnyi István (1894-1960)

A zebegényi Dunakanyar

Olajtempera, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

144

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi utca

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
159

Szőnyi István (1894-1960)

Ösvényen, 1931

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft