12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Kovács Péter kortárs
37

Kovács Péter (1943)

Abbahagyott, 1983

Pasztell, akvarell, ceruza, papír, 62 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: Pet'R (kb. '83)
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

41

Kovács Péter (1943)

Kompozíció, 1998

Kikiáltási ár: 120 000 Ft