72. Tavaszi aukció
Klie Zoltán neue sachlichkeit nagyvárosi festészet
40

Klie Zoltán (1897-1992)

Ablak a nagyvárosra, 1930-as évek

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft