3. aukció
Csók István (1865-1961) Ábrándozás, 1895
23

Csók István (1865-1961)

Ábrándozás, 1895

Olaj, vászon, 73x78 cm
Jelezve balra lent: Csók 95
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft