65. aukció (2020. december)
Swoboda, Rudolf (1859-1914) Ábrándozó, 1903
105

Swoboda, Rudolf (1859-1914)

Ábrándozó, 1903

Olaj, vászon, 61,5x92 cm
Jelezve jobbra fent: Rudolf Swoboda 1903
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 9 000 000 Ft