62. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Abszintivók (Asztal mellett), 1932
44

Schönberger Armand (1885-1974)

Abszintivók (Asztal mellett), 1932

Olaj, vászon, 80x71 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1932.
Kikiáltási ár: 28 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

192

Női portré

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
207

Párizsi férfi, 1909

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft