58. aukció
Tihanyi Lajos absztrakt modernizmus
120

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Absztrakt festmény, 1933 körül

Olaj, vászon, 41,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: LT.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft