12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Kolozsváry Zsigmond absztrakt kortárs aukció
50

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Absztrakt kép, 1958

Olaj, vászon, 60 x 73 cm
Jelezve jobbra lent: Kolos-vary 1958
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft