53. aukció
Lakner László (1936-) Absztrakt kép, 1962
144

Lakner László (1936-)

Absztrakt kép, 1962

Olaj, vászon, 45,5x80 cm
Jelezve középen lent: Lakner 62
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft