10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Absztrakt kompozíció, 1969
23

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Absztrakt kompozíció, 1969

Olaj, vászon, 42 x 29,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér Baráti szeretettel Tiborkámnak! Bp. 1969.6.16.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 141/69-71

68

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lidérc, 1950

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
114

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Forgószél, 1965

Kikiáltási ár: 800 000 Ft