66. aukció (2021. június)
Stanislav Stückgold (1868-1933) Ádám és Éva
107

Stanislav Stückgold (1868-1933)

Ádám és Éva

Olaj, vászon, 65,5 x 146 cm
Jelezve jobbra lent: S. Stückgold, Jelezve hátoldalon: „Stanislav Stückgold Nachlass” hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Stanislas Stückgold (1868-1933) emlékkiállítás. MissionArt Galéria, Budapest, 2005. június 8 – 22.