3. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Ájtatosság a velencei San Marco bazilikában, 1890-es évek
9

Skuteczky Döme (1850-1921)

Ájtatosság a velencei San Marco bazilikában, 1890-es évek

Olaj, vászon, 73x122,5 cm
Jelezve balra lent: Skuteczky D. Venezia
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft