9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Heiling György (1939-2014) Ajtók, 1970-es évek eleje
49

Heiling György (1939-2014)

Ajtók, 1970-es évek eleje

Olaj, papír, 100 x 67,5 cm
Jelezve jobbra lent: H Gy
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

  • Képzőművészkör V. Kiállítása. Petőfi Sándor Művelődési Ház, Abony, 1976. április-május

  • Megnyílt a képzőművészkör ötödik kiállítása. In: Pest Megyei Hírlap, 1976. április, 20. évfolyam, 101. szám