72. Tavaszi aukció
Rozsda Endre cirkusz
31

Rozsda Endre (1913-1999)

Akrobaták, 1934

Olaj, vászon, 61 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda 34.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft