3. Grafikai aukció
Anna Margit (1913-1991) Akt
36

Anna Margit (1913-1991)

Akt

Akvarell, papír, 22 x 17 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft