5. aukció
Vaszary János akt műterem
89

Akt a műteremben

Olaj, vászon, 72,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Kiállítva: Vaszary János emlékkiállítása. Tata, Kuny Domokos Múzeum, 1967.

25

Parkban

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
91

Fürdőző aktok

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft